Czwarta edycja naszej płyty!

02-01-2018

To już czwarta edycja naszej płyty. Ponad 70 wykonawców, 43 minuty muzyki, utwory w trzech językach. Z jednodniowym opóźnieniem, ale już są :) Prosto z drukarni.
Czas na podziękowania.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odważyli się stanąć przed mikrofonem i zaśpiewać. Jesteście wielcy.
Dziękujemy zespołowi za ciężką pracę na próbach i podczas nagrania. Jesteście wielcy.
Dziękujemy absolwentkom, Emilce i Ewie, za to, że im się jeszcze chciało wrócić na stare śmieci.
Dziękujemy p. Evie, która jest matką tej i wszystkich poprzednich płyt.
Dziękujemy p. Ewie Olesz za jej wkład muzyczny, przygotowanie utworów oraz dopilnowanie chóru.
Dziękujemy p. Michałowi Jacaszkowi, za to, że wniósł nasze nagrania na nieosiągalny bez Niego poziom.
Dziękujemy p. Izie i p. Michałowi za udostępnienie "studia" nagraniowego.
Dziękujemy p. Marysi za realizację graficzną, projekt okładki oraz cierpliwość do licznych nieoczekiwanych zmian.
Dziękujemy Stasiowi Ławrynowiczowi i Amelce Czajce za prace, które wykorzystaliśmy do projektu okładki.
Dziękujemy p. Ewie, p. Asi, p. Beacie i p. Kasi z szatni za to, że z uśmiechem promują naszą płytę (mimo, że słuchają jej już od dobrych kilku dni).
Dziękujemy p. Asi i p. Iwonce, za ogarnięcie rezerwacji.
Dziękujemy nauczycielom oraz przyjaciołom za nagranie dwóch wspólnych utworów.
Dziękujemy naszemu koordynatorowi wszelkich płytowych działań p. Markowi, który ogarniał i spinał całość :)

Płyty można zakupić w naszej szkolnej szatni, cena 15 zł.

Ostatnie wydarzenia

• Maraton Czytelniczy klas 7 i gimnazjum

16-02-2018

Kolejny maraton czytelniczy dla klasy VII i gimnazjum odbędzie się 12.03.2018r. o godzinie 11.10 w stołówce szkolnej.

Lektura: A.Stelmaszczyk "Koalicja szpiegów. Luminariusz"

• Turniej szachowy

13-02-2018

W najbliższy weekend (17-18.02.2018) w naszej Szkole odbędzie się Turniej Szachowy przyszłych Mistrzów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Szczegółowy komunikat można znaleźć na stronie www.szachy.gda.pl

• Konkurs literacki

13-02-2018

IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „CZYTANIE JEST PRZYGODĄ”

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie literackim.

Prace należy przekazywać wychowawczyniom (kl. 1-2) lub polonistkom (kl. 4-7).