Spotkanie dla Rodziców “Zagrożenia okresu dorastania”

02-01-2018

Zapraszamy Rodziców na spotkanie dotyczące zagrożeń okresu dorastania. Specyfika tego wieku wiąże się z podatnością na niekorzystne wpływy środowiskowe i społeczne, warto, aby dorośli byli uważni na niepokojące sygnały w funkcjonowaniu dzieci. Na spotkaniu omówimy zagadnienia z zakresu zaburzeń i zachowań autodestrukcyjnych i ryzykownych - depresja, samookaleczenia, próby samobójcze, zaburzenia jedzenia, uzależnienia od nowych technologii.
Spotkanie odbędzie się w szkole 17 stycznia (środa) o godz. 17.30, poprowadzi je psycholog p. Aldona Bystrzyńska.

Ostatnie wydarzenia

• Maraton Czytelniczy klas 7 i gimnazjum

16-02-2018

Kolejny maraton czytelniczy dla klasy VII i gimnazjum odbędzie się 12.03.2018r. o godzinie 11.10 w stołówce szkolnej.

Lektura: A.Stelmaszczyk "Koalicja szpiegów. Luminariusz"

• Turniej szachowy

13-02-2018

W najbliższy weekend (17-18.02.2018) w naszej Szkole odbędzie się Turniej Szachowy przyszłych Mistrzów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Szczegółowy komunikat można znaleźć na stronie www.szachy.gda.pl

• Konkurs literacki

13-02-2018

IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „CZYTANIE JEST PRZYGODĄ”

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie literackim.

Prace należy przekazywać wychowawczyniom (kl. 1-2) lub polonistkom (kl. 4-7).