Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych uczniów

02-01-2018

18 grudnia w Filharmonii Bałtyckiej odbyła się uroczysta gala, podczas której Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk wręczył stypendia. Otrzymali je uczniowie szczególnie uzdolnieni w dziedzinach: matematyki, przyrody, informatyki i języków obcych, laureaci konkursów przedmiotowych, młodzi zawodnicy, którzy osiągają wysokie wyniki sportowe.
Z naszej szkoły stypendia Marszałka otrzymało troje uczniów: Agata Faran z klasy II O gimnazjum, Antonina Gajewska z klasy II O gimnazjum, Stanisław Dramiński z klasy 7 K.
Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni! :)

Ostatnie wydarzenia

• Maraton Czytelniczy klas 7 i gimnazjum

16-02-2018

Kolejny maraton czytelniczy dla klasy VII i gimnazjum odbędzie się 12.03.2018r. o godzinie 11.10 w stołówce szkolnej.

Lektura: A.Stelmaszczyk "Koalicja szpiegów. Luminariusz"

• Turniej szachowy

13-02-2018

W najbliższy weekend (17-18.02.2018) w naszej Szkole odbędzie się Turniej Szachowy przyszłych Mistrzów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Szczegółowy komunikat można znaleźć na stronie www.szachy.gda.pl

• Konkurs literacki

13-02-2018

IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego „CZYTANIE JEST PRZYGODĄ”

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie literackim.

Prace należy przekazywać wychowawczyniom (kl. 1-2) lub polonistkom (kl. 4-7).