Aktualności

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego dla najzdolniejszych uczniów

02-01-2018

18 grudnia w Filharmonii Bałtyckiej odbyła się uroczysta gala, podczas której Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk wręczył stypendia. Otrzymali je uczniowie szczególnie uzdolnieni w dziedzinach: matematyki, przyrody, informatyki i języków obcych, laureaci konkursów przedmiotowych, młodzi zawodnicy, którzy osiągają wysokie wyniki sportowe.
Z naszej szkoły stypendia Marszałka otrzymało troje uczniów: Agata Faran z klasy II O gimnazjum, Antonina Gajewska z klasy II O gimnazjum, Stanisław Dramiński z klasy 7 K.
Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni! :)

Ostatnie wydarzenia

 • Zmiana wysokości czesnego od dnia 1 stycznia 2019 r.

  10-07-2018

  Szanowni Rodzice,

  po pracowitej końcówce roku szkolnego przyszedł dla nas czas na podsumowania. Oprócz nieustannego unoszenia się w wysokich przestrzeniach edukacyjnych i wychowawczych musimy niestety czasami twardo wylądować na ziemi. Przez…

 • Zmiana czasu pracy sekretariatu

  28-06-2018

  W miesiącach wakacyjnych sekretariat pracuje do 13 lipca w godzinach 9.00 - 13.00 oraz od 20 sierpnia w godzinach 9.00 - 13.00. W pozostałe dni jest nieczynny.

  Wspaniałego odpoczynku!

 • RODO

  24-05-2018

  Drodzy Rodzice,
  w związku z nadchodzącymi zmianami w zakresie ochrony prywatności chcielibyśmy przypomnieć cele i zasady, na jakich przetwarzamy Państwa i Państwa dziecka dane osobowe.

  Kto przetwarza Państwa i Państwa…